Nová spolupráce!
Navázali jsme spolupráci s Creator Outpost, bývalé CMM Studios, pro více informací se podívejte na náš Discord.
lucario100
lucario100
Zakladatel
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 7 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 4 dny
Zobrazení profilu:
54
Discord jméno
[øš]Џu◕α®♫Ø平仮名#8100
Pokud jsi v této diskuzi, pravděpodobně chceš být hlídač na našem SCP: Secret Laboratory serveru! Do TÉTO diskuze napiš následující informace, nezapomeň že minimální věk na účast v A-Teamu je 13 let a aby jsi mohl do A-Teamu musíš být v našem Discord serveru! 1. Proč chceš být hlídač? 2. Kolik ti je? 3. Byl jsi hlídač nebo jiný rank na jiném SCP: SL serveru? 4. Jak dlouho u nás hraješ? 5. Kolik máš nahraných hodin v SCP: SL? 6. Jak by jsi se vypořádal s někým kdo porušuje pravidla? 7. Pošli sem svůj steam profil. 8. Napiš sem své Discord jméno i s tagem. 9. Chceš ke své přihlášce ještě něco dodat?   VYHRAZUJEME SI PRÁVO VYŽÁDAT HLASOVOU KONVERZACI V NAŠEM DISCORD SERVERU Z DŮVODU OVĚŘENÍ VĚKU.
Před 1 měsícem

Pokud jsi v této diskuzi, pravděpodobně chceš být Helper na našem SCP: Secret Laboratory serveru! Do TÉTO diskuze napiš následující informace, nezapomeň že minimální věk na účast v A-Teamu je 13 let a aby jsi mohl do A-Teamu musíš být v našem Discord serveru! 1. Proč chceš být Helper? 2. Kolik ti je? 3. Byl jsi Helper nebo jiný rank na jiném SCP: SL serveru? 4. Jak dlouho u nás hraješ? 5. Kolik máš nahraných hodin v SCP: SL? 6. Učil jsi již někoho jak se hraje tato hra? 7. Je něco co o hře nevíš? 8. Pošli sem svůj steam profil. 9. Napiš sem své Discord jméno i s tagem. 10. Chceš ke své přihlášce ještě něco dodat?   VYHRAZUJEME SI PRÁVO VYŽÁDAT HLASOVOU KONVERZACI V NAŠEM DISCORD SERVERU Z DŮVODU OVĚŘENÍ VĚKU.
Před 1 měsícem

Well, ok fajn. Vítej v týmu.
Před 5 měsíci

Vítej v týmu, Sesen7.
Před 5 měsíci

Pokud jsi v této diskuzi, pravděpodobně chceš být Eventer na našem SCP: Secret Laboratory serveru! Do TÉTO diskuze napiš následující informace, nezapomeň že minimální věk na účast v A-Teamu je 13 let a aby jsi mohl do A-Teamu musíš být v našem Discord serveru! 1. Proč chceš být Eventer? 2. Kolik ti je? 3. Byl jsi Eventer nebo jiný rank na jiném SCP: SL serveru? 4. Jak dlouho u nás hraješ? 5. Kolik máš nahraných hodin v SCP: SL? 6. Kolik znáš eventů? 7. Pošli sem svůj steam profil. 8. Napiš sem své Discord jméno i s tagem. 9. Chceš ke své přihlášce ještě něco dodat?   VYHRAZUJEME SI PRÁVO VYŽÁDAT HLASOVOU KONVERZACI V NAŠEM DISCORD SERVERU Z DŮVODU OVĚŘENÍ VĚKU.
Před 5 měsíci
🡱